Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Aktuality

Najvýhodnejšie fľaše pre domáce šťavy

Najvýhodnejšie fľaše pre domáce šťavy

Uverejnené: 21. 8. 2019

Zelená farba pre lepšiu ochranu

Chceli by ste vyrábať domáce šťavy z ovocia alebo zeleniny? Určite zvažujete, do čoho ich naplníte, aby sa Vám výroba zbytočne nepredražila. 
Preto máme pre Vás v akcii fľaše Spirit, ktoré sú ideálne pre uskladnenie domácich likérov, sirupov, štiav, ale aj alkoholu. 
Zelená sklovina chráni obsah pred slnečným žiarením.

Fľaše v e-shope nájdete klinutím na tento odkaz.

Super akcia na super zaváranie

Super akcia na super zaváranie

Uverejnené: 16. 7. 2019

Vytvárate vlastné produkty z ovocia a zeleniny? Zavárate alebo robíte džemy?

Využite našu mimoriadnu akciu na zaváraninové poháre. Vyberte si poháre, ktoré sa pre Váš produkt hodia najlepšie. 
 

Náš výlet do Prahy vlakom

Náš výlet do Prahy vlakom

Uverejnené: 4. 7. 2019

Každý rok vyhodnocujeme hospodárenie našej firmy. Je to porada, ktorú spojíme s návštevou  nejakého pekného miesta, alebo exkurziou u nášho zákazníka. Tento rok sme si spravili výlet do Prahy. Celá firma cestovala vlakom. Vyrazili sme motoráčikom z Horného Srnia, cez Nemšovú. Na rýchlik sme prestúpili v Trenčianskej Teplej a potom na medzinárodný rýchlik v Bratislave až do Prahy. Cestou sme ešte v Břeclavi pribrali kolegov z Valtickej pobočky. 

Vinotéka Bricol na oslavách obce

Vinotéka Bricol na oslavách obce

Uverejnené: 4. 6. 2019

Obec Horné Srnie, v ktorej sídli spoločnosť Bricol, oslavovala 580. výročie prvej písomnej zmienky. Na oslavách, ktoré sa konali, sa predstavila spoločnosť Bricol so svojou vinotékou. Chceli sme dať návštevníkom možnosť, aby spoznali kvalitné vína z významných vinárstiev z celého Slovenska. 

Ďakujeme za účasť na Fľaškobraní

Ďakujeme za účasť na Fľaškobraní

Uverejnené: 20. 5. 2019

Užili ste si našu akciu pre zákazníkov?
Veríme, že každý kto sa zúčastnil našej akcie pre zákazníkov, si ju užil. Návštevníci mali možnosť ochutnať novinky v našej predajni Dobroty v skle. Nezostali sme ale iba pri ochutnávkach. Chceli sme, aby v tento deň nikto neodišiel od nás hladný. Už pred predajňou rozvoniavali farmárske zemiaky, ktoré pripravovali náš kolega na špeciálnej veľkej panvici. Zároveň sme dávali ochutnávať zákazníkom špeciálnu zabíjačkovú kapustnicu od firmy Hrbáček, ktorá je zavretá v skle. 
 

Pozývame Vás na Fľaškobranie

Pozývame Vás na Fľaškobranie

Uverejnené: 29. 4. 2019

Srdečne Vás pozývame na našu firemnú akciu, ktorá je určená pre všetkých, ktorí chcú získať mimoriadnu zľavu pri nákupe. Tie budú vo výške 2 až 12 %.

Voskovanie uzáverov

Voskovanie uzáverov

Uverejnené: 17. 4. 2019

Nový spôsob ako dať vínam luxusný vzhľad. Aplikuje sa jednoducho pomocou prístroja a má dlhú trvanlivosť. 

Edícia fliaš pre MS v hokeji

Edícia fliaš pre MS v hokeji

Uverejnené: 4. 4. 2019

Jedinečné darčeky pre fanúšikov hokeja. 

Zápasy budú prebiehať priamo na Slovensku, takže túto udalosť prežijeme oveľa intenzívnejšie. Preto je pekné získať pamiatku, ktorá Vám navždy ostane. 
Potešte fanúšikov hokeja a Slovenského tímu fľaškami, ktoré sme pripravili špeciálne pre túto príležitosť.

Nové vinárstvo v našej vinotéke

Nové vinárstvo v našej vinotéke

Uverejnené: 20. 3. 2019

V našej vinotéke máme nového vinára. Je ním spoločnosť HR Winery. Ich vína nám mimoriadne zachutili, keď sme boli u nich na degustácii. Tam celej našej firme predstavili širokú škálu chutí a navyše sme to mali aj s miestnymi špecialitami. 

Kocka s pieskovanou mašličkou

Kocka s pieskovanou mašličkou

Uverejnené: 6. 3. 2019

Táto krabička poteší každú ženu. Môže to byť luxusná dóza pre sladkosti, alebo tiež priehľadná šperkovnica pre uloženie vzácnych ozdôb. Na vrchu je vložený kryštáľ od Swarovskeho. Po obvode je decentná mašľa, ktorá je vygravírovaná v skle.

Bezpečnostné nožíky nepoškodia fľaše

Bezpečnostné nožíky nepoškodia fľaše

Uverejnené: 27. 2. 2019

Opakovane sme sa stretli s problémom, kedy zákazníci otvárajú palety tak, že ich nožíkom poškodia. Je to problém, ktorý môže byť vážnym najmä pri fľašiach, ktoré sú určené na sekt. Musia totiž vydržať mimoriadne vysoké tlaky. Ak je stena fľaše oslabená, vysoký tlak môže spôsobiť to, že fľaša v mieste tohto poškodenia praskne. 

Boli sme vlakom v HR Winery

Boli sme vlakom v HR Winery

Uverejnené: 30. 1. 2019

Naši zamestnanci si spravili zaujímavý výlet. Cestovali sme totiž vlakom až k nášmu zákazníkovi HR Winery, ktorý sídli v obci Gbelce. 
Vyrazili sme skoro ráno a cestu sme mali naplánovanú s niekoľkými prestupmi. Pri vlakoch je vždy riziko, že budú meškať. Navyše vonku bolo dosť nasnežené a to môže spôsobovať tiež problémy. 

Novinkou pre tento rok sú nové živicové obtisky

Novinkou pre tento rok sú nové živicové obtisky

Uverejnené: 17. 1. 2019

Pozrite sa na naše nové obtisky pre ovocné pálenky. Začali sme 3D slivkou, ktorá mala veľký úspech. Viacerí zákazníci nás žiadali o ďalšie takéto novinky, ktoré by boli vhodné pre ovocné pálenky. Preto sme pre Vás pripravili 3D obtisk jablka a hrušky.

Všetko dobré v roku 2019

Všetko dobré v roku 2019

Uverejnené: 21. 12. 2018
Punč v našej predajni

Punč v našej predajni

Uverejnené: 14. 12. 2018

Počas predvianočného obdobia budeme zákazníkom v našej predajni v Hornom Srní ponúkať vianočný punč. Naša kolegyňa Mária pre Vás pripraví ten najlepší vianočný nápoj, aby ste u nás zažili tú správnu atmosféru. 

Je najvyšší čas na firemné darčeky

Je najvyšší čas na firemné darčeky

Uverejnené: 9. 11. 2018

Rozmýšľate nad darčekmi na konci roka. Pokojne sa obráťte na nás. Vyberte si u nás ktorúkoľvek fľašu a my Vám zrealizujeme darček s Vašou pečaťou.

Pohár sturz za 0,082€ bez DPH

Pohár sturz za 0,082€ bez DPH

Uverejnené: 21. 9. 2018

Ak zháňate vhodné sklené poháre, ktoré by ste chceli použiť na dekoráciu alebo na sviečky, máme pre Vás ideálne riešenie. 

Kabelkománie

Kabelkománie

Uverejnené: 16. 7. 2018

Máte doma zachovalé kabelky a chceli by ste niekomu pomôcť? Zapojte sa do charitatívnej akcie Kabelkománie. Darujte niektorú zo svojich kabeliek. Tá bude spolu s ostanými predávaná v charitatívnej dražbe a výťažok z akcie bude určený na pomoc pri liečbe ochorení kostnej drene. 

Užili ste si u nás Fľaškobranie?

Užili ste si u nás Fľaškobranie?

Uverejnené: 28. 5. 2018

Tento rok bol mimoriadne veľký záujem o túto akciu a to aj napriek daždivému počasiu. Ak ste zmeškali, pozrite si krátke video.

Chceli by ste vaše logo v 3D na originálnej fľaši?

Chceli by ste vaše logo v 3D na originálnej fľaši?

Uverejnené: 9. 4. 2018

Predstavte si fľašu s Vašim logom alebo nápisom, ktoré vystupujú do priestoru. Niečo také musí zaujať ľudí na prvý pohľad. Váš produkt tak okamžite vystupuje z radu a stáva sa originálnym. 

Sme finalistami súťaže Shop roku 2017

Sme finalistami súťaže Shop roku 2017

Uverejnené: 3. 4. 2018

S radosťou Vám môžeme oznámiť, že náš e-shop sa umiestnil na druhom mieste v súťaži SHOPROKU 2017. Vyhodnocujú sa tu najlepšie slovenské e-shopy, ktoré súťažia o priazeň zákazníkov.

Veľkonočné fľaše zadarmo

Veľkonočné fľaše zadarmo

Uverejnené: 27. 3. 2018

Pri nákupe nad 35€ s DPH dostanete v našej predajni v Hornom Srní fľaše s veľkonočným motívom ZDARMA.

Pozrite, čo máme nové k mesiacu knihy

Pozrite, čo máme nové k mesiacu knihy

Uverejnené: 14. 3. 2018

Naša kolegyňa predstavuje knihy, ktoré sme v poslednej dobe zaradili do ponuky. Ak sa chcete orientovať vo svete vína, určite sa oplatí, mať ich doma. 

Podporili sme sociálny šatník

Podporili sme sociálny šatník

Uverejnené: 28. 2. 2018

Naši zamestnanci zorganizovali zbierku vecí, pre pomoc ľuďom, ktorí sú sociálne odkázaní. Podarilo sa nám nazbierať plnú dodávku rôznych predmetov, ktoré určite niekoho potešia. Boli to hračky, knihy, alebo rôzne oblečenie. Všetko sme odviezli do sociálneho šatníka v Trenčíne, ktorý to bude rozdeľovať medzí tých, ktorí to najviac potrebujú. 

1 2 3 4 5 6 7

Presunúť nahor