Aký rok nás čaká?

 

Pre rok 2023 plánujeme zaviesť zásadné novinky na našom e-shope. Veríme, že vám spríjemnia prehľad v našom tovare a uľahčia objednávanie.

Chceme tiež rozširovať služby v oblasti logistiky.

 

 

Rok 2022 bol aj o problémoch

Aj keď rok 2022 naznačil viaceré veľmi vážne problémy, ktorými musí zápasiť viacero firiem, nám sa podarilo cez tento rok prejsť bez vážnych strát. Zvyšovanie cien energii, nedostatok surovín a logistické komplikácie. To boli témy, ktoré veľmi zamávali nejednou firmou. Pre mnohých sa stanú osudnými, keď budú v ďalšom roku ešte narastať. My sa zatiaľ snažíme s nimi zápasiť.

Novinka e-shop

V roku 2023 chceme priniesť nový e-shop. Bude mať modernejší dizajn a ovládacie prvky. Je to veľká investícia a vyžaduje veľa práce. V našom e-shope sú tisíce položiek, ktoré sú na seba naviazané a musia byť správne zatriedené. Pri takom množstve samozrejme veľmi ľahko vzniká chaos. Preto, aj keď sa snažíme udržiavať e-shop prehľadný, nie je to ľahká úloha. Rôzne tvary, farby, objemy, veľkosti a množstvo dodávateľov  vytvárajú stále nové kombinácie. Preto je pre niektorých zákazníkov orientácia medzi našim tovarom komplikovaná. Uvidíme, ako ju nový e-shop zjednoduší a nakoľko bude táto veľká investícia prínosom. 

Nedostatok tovaru

Naším cieľom je udržiavať dobré vzťahy so sklárňami po celom svete, aby sme boli schopní ponúkať čo najlepší tovar, či už sú to fľaše, poháre, alebo rôzne príslušenstvo. Situácia v oblasti výroby skla sa ale po celom svete veľmi komplikuje. Sklárne potrebujú na výrobu veľmi veľké množstvo plynu. Ten neúmerne zdražuje a do toho sa pridáva problém s nedostatkom výrobných surovín. 

Mnohé produkty vieme zohnať len vďaka naším dobrým vzťahom s dodávateľmi. Záujem o sklo na trhu veľmi prevyšuje dopyt, preto sa naši nákupcovia musia oveľa viac snažiť, aby sme si dobré vzťahy udržali aj naďalej.

Aký bude teda rok 2023?

To nevie nikto. Budeme ale tvrdo pracovať, aby bol čo najlepší. Chceme pre vás udržal čo najlepší výber produktov. Chceme, aby od nás zákazník odchádzal s produktom, po ktorom túžil, keď k nám prichádzal. 

Chceme prežiť, ako dobrý kolektív, ktorý poskytuje najlepšie služby na trhu.  

Navyše si tento rok chceme pripomenúť výročie založenia našej spoločnosti. Tu je malá ochutnávka z grafiky, ktorá hovorí, že už máme 30 rokov: