Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Ďakujeme za účasť na Fľaškobraní

Uverejnené: 20. 5. 2019

Užili ste si našu akciu pre zákazníkov?
Veríme, že každý kto sa zúčastnil našej akcie pre zákazníkov, si ju užil. Návštevníci mali možnosť ochutnať novinky v našej predajni Dobroty v skle. Nezostali sme ale iba pri ochutnávkach. Chceli sme, aby v tento deň nikto neodišiel od nás hladný. Už pred predajňou rozvoniavali farmárske zemiaky, ktoré pripravovali náš kolega na špeciálnej veľkej panvici. Zároveň sme dávali ochutnávať zákazníkom špeciálnu zabíjačkovú kapustnicu od firmy Hrbáček, ktorá je zavretá v skle. 
 

Novinka - voskovačka

Predstavili sme tiež našu aktuálnu novinku – špeciálne voskovacie zariadenie, ktoré pomocou plastických voskov vytvára na fľašiach veľmi efektné voskované kapsle. Túto novinku si návštevníci mohli vyskúšať a odniesť si vlastnoručne zavoskovanú fľašu. 

Stretnutia so starými známymi 

Počas Fľaškobrania sa snažíme stráviť viac času pri rozhovoroch s našimi zákazníkmi. Veľmi nás teší, že sa k nám stále vracajú dlhoroční zákazníci, ktorí sú už pre nás „starými priateľmi“.  Pravideľne sa tu objavia aj bývalí kolegovia alebo rodinní príslušníci našich kolegov. Tieto stretnutia sú vždy veľmi srdečné.

Pozrite si video z našej akcie:

Ďakujeme všetkým, ktorí prišli navštíviť naše Fľaškobranie a tešíme sa na Vás aj budúci rok. 

Presunúť nahor