Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Kariéra u nás

O čo sa snažíme v našej firme?

Chceme ukázať ľuďom krásu obalového skla. Nie je dôležité to, či ide o zákazníka, ktorý potrebuje iba jeden kus na dotvorenie svojho ideálu, alebo príde zákazník, ktorý potrebuje niečo iné, než majú všetci. Šírkou nášho sortimentu chceme umožniť všetkým, aby sa odlíšili a tým boli jedineční.

Aké sú naše hodnoty?

Môžeme to zhrnúť jednoducho: vždy dodržíme, čo sľúbime. Je to pre každého z nás otázka osobnej cti. A je jedno, či je to vo vzťahu k zákazníkovi, alebo vo vzťahu k dodávateľom a ďalším osobám, s ktorými spolupracujeme. Na čom sme sa dohodli, tak to platí. Vieme, že každý problém má nejaké riešenie. Nestrácame čas hľadaním chýb, ten čas využijeme na nájdenie riešenia. Občas je toho veľa. Makáme tvrdo. Odmenou je potom pocit, že sme pomohli riešiť niečo, čo si niekto myslel, že sa nedá. Pre nás je dôležitý výsledok, ktorý doručíme zákazníkovi. Veríme jeden druhému a spoločne ťaháme za jeden povraz. A napodiv jedným smerom :-).

Čo ďalej?

Stále sa niečo deje. Vždy sa nájde niečo, čo nám rozšíri obzory, otvorí oči, posunie nás ďalej. Prijímame výzvy a tým sa učíme. Ak sa niekto nechce rozvíjať, tak to nie je ten správny človek pre nás. Učíme sa od kolegov, od zákazníkov a dodávateľov. Všetky informácie zdieľame, pretože vieme, že ich môže využiť ďalší z mojich kolegov.

A čo vedenie?

Máme rovnakých majiteľov už od začiatku firmy, od roku 1996. Všetko vybudovali a vypiplali z ničoho. Cez všetky tie roky sú stále s nami. Neustále tvoria, vylepšujú a majú nové nápady. Konajú férovo. Je to nutné, pretože férové jednanie prináša skutočné partnerstvo, stabilitu a istotu. Bez toho to skrátka nejde. Čo dávaš, to dostávaš.

 

Presunúť nahor