Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Novinka pre profesionálne uzatváranie fliaš

Uverejnené: 23. 3. 2017

Tento prístroj vám pomôže uzatvárať fľaše na profesionálnej úrovni. 

Do nášho sortimentu pribudla uzatváračka, ktorá je schopná veľmi jednoducho uzatvárať fľaše s kovovými uzávermi. Je to veľký pomocník najmä pre tých, ktorí potrebujú uzatvoriť väčší počet fliaš, ale zatiaľ nechcú investovať do podstatne nákladnejšej automatickej uzatváracej linky. 
Na tomto prístroji je potrebné nastaviť si výšku fľaše,  na ktorú chcete nasadzovať uzáver. Odporúčame poznačiť si priamo na prístroj, ktorá fľaša má aké nastavenie výšky. Je to dobré vtedy, keď používate viacero druhov fliaš a môžete si tak urýchliť manipuláciu s prístrojom. 
Prvému nastaveniu treba venovať trochu viac pozornosti tak, aby ste našli ideálnu polohu pre fľaše. Skúšobne treba niekoľko fliaš uzavrieť a uzávery aj pootvárať, aby ste sa presvedčili, že uzáver je správne zalisovaný. Kolega, ktorý vám uzatváračku privezie, vás s ňou rád naučí pracovať.
Ďalšia obsluha je už veľmi jednoduchá. Jednou rukou spustíte roztočenie uzatváracej hlavy a druhou rukou túto hlavu púšťate na uzáver a pritláčate primeranou silou.  
V krátkom videu vám predstavíme, ako tento prístroj pracuje.  Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte prosím naše obchodné oddelenie:  +421917295542 poncik@bricol.mobi 

 

V našom e-shope sa uzatváračka nachádza TU

O firme

Presunúť nahor