Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Pozývame Vás na Fľaškobranie

Uverejnené: 20. 4. 2022

Chcete ochutnať veľké množstvo špecialít, ktoré plnia naši zákazníci do sklenných obalov? Navštívte nás počas akcie s názvom Fľaškobranie a môžete ochutnávať, ovoniavať, porovnávať, jednoducho užívať si tie dobroty, na ktoré máte naviac chuť. 

Hoďte si kocky, získate zľavu

Navyše platí počas tohto dňa jedinečná zľava na všetok tovar, ktorý sa u nás rozhodnete zakúpiť. 

Zľava sa určuje hravou formou: hodíte si dvoma kockami a súčet čísiel, ktoré kocky ukážu, je výška vašej zľavy. Môžete takto získať zľavu až 12% z vášho nákupu. 

Počas Fľaškobrania sa snažíme urobiť si viac času na zákazníkov, aby sme si s nimi posedeli a porozprávali sa. Ten kto môže, vypije si s nami pohár vína. 

  

Ochutnajte zdarma, čo len chcete

Každý rok pripravujeme pre zákazníkov jedlo zdarma. Chceme aby tento deň nikto neodišiel od nás hladný. Preto budeme veľmi radi, ak ochutnáte našu špecialitu, ktorú budeme opekať na veľkej panvici, ktorá má v priemere až jeden meter. Potom si tanier môžete dochutiť s ľubovoľnými chuťami. Máte radi sladké a zároveň štipľavé, alebo niečo kyslé ale nech je tam niečo zaujímavé naložené? Vyberte si, vyskúšajte, ochutnajte. Tento deň je skvelý pre tých, čo chcú ochutnať niečo nové.

Veľmi radi vás uvidíme v našej predajni Bricol v Hornom Srní. Začíname vo štvrtok 12.5 o 8:00 hod. V tento deň budeme mať otvorené až do 18:00 hod. Potom v piatok budeme mať otvorené od 8:00 do 16:00 hod.

Tešíme sa na vašu návštevu. 

 

O firme

Presunúť nahor