Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Výstava Danubius Gastro 2018 je za nami

Uverejnené: 29. 1. 2018

Ďakujeme všetkým zákazníkom, ktorí si našli čas a zastavili sa u nás na stánku. Tento rok sme trochu obmenili dizajn a snažili sme sa zaujať „lietajúcimi“ fľašami. Sme radi, že sa tento nápad stretol s pozitívnymi ohlasmi. 

Na výstave sme si všimli trend, že väčší vinári, ktorých sme tu tradične stretávali neboli so svojimi stánkami prítomní. Bolo tu ale viacero menších vinárstiev, ktoré sa snažili presadiť  na spoločných výstavných expozíciách. Chýbal napríklad tiež náš veľký obchodný partner, spoločnosť Syrex. Na ich mieste bolo niekoľko nových vystavovateľov s menšími stánkami.

Veľmi nás teší, že sa stále objavujú noví producenti a výrobcovia v oblasti potravinárstva, ktorí sa snažia presadiť na trhu. Keď sa osobne stretneme a povedia nám, že sú veľmi spokojní so službami, ktoré im poskytujeme. Keď počujeme: „práve u vás sme našli ten správny pohár, alebo fľašu, ktorý dotvorí náš výrobok tak, aby sme ho mohli poslať na trh. Máte naozaj dobrý výber a u vás dostanem to, čo potrebujem. „

Na výstave sa samozrejme našlo aj veľmi veľa takých ľudí, ktorí nás objavili ako vynikajúci zdroj pre darčeky, ktoré si u nás plánujú objednať, alebo si doma chcú vyrobiť niečo do skla a u nás nájdu presne to, čo potrebujú. 

Už teraz sa tešíme na ďalší ročník výstavy, kde zas predstavíme niečo nové a zaujímavé.
 

O firme

Presunúť nahor