Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Cenník STELVIN

Ponukový list Colour Sprint Signature by Stelvin ®

Aké sú typy vložiek a rozdiely medzi nimi?
Saranex – klasická tesniaca vložka s väčšou priepustností kyslíku. Vhodná pro vína na rýchlosťou spotrebou do 1 roku.
Sarantin – cínová vložka, ktorá už tesnia omnoho lepšie, je odolnejší a znesie aj tlak až do 4 barov. Vhodná pre vína na dlhšie uskladnenie – viac než 1 rok.

 

Saranex

Tieto vložky sú už nadstavba Saranexu a Sarantinu, kde si vinár dokáže lepšie kontrolovať priepustnosť kyslíku do vína (OTR). Vložky obsahujú trošku iné zloženie materiálu, ako je tomu u vložiek Saranex ebo Sarantin. 

Množstvo s potiskom už od 7000 ks, dodanie do 4 týždňov od odsúhlasenia náhľadu.
Celkom je možné zhotoviť 5 farieb potiskov – čierna, biela, zlatá, strieborná, medená – môžete mať napríklad zlatý potisk vršku a biely potisk boku.
Pokiaľ chcete viacfarebný potisk, minimálna objednávka je 56 000 ks uzáverov. Cena sa stanoví individuálne podľa predstavy a priania zákazníka.
 

Saranex – rada Colour Sprint – 24 farieb do 3 týždňov
Minimálne objednacie množstvo od 1 farby je 2800 kusov = 2 kartóny. Cena dopravy je potom 2500 Kč/100 € naviac k cene uzáverov, samozrejme pokiaľ uzáver nemáme na sklade a je nutné ho špeciálne priobjednať pro zákazníka. Cena uzáverov v tomto prípade bude 0.13423 € (3.49 Kč) + 100 € / 2500 Kč dopravné náklady.To znamená 2500 Kč/2800 ks = 0.90 Kč/ks a 0,036 € připočítať k cene uzáveru. 

 

Sarantin

Množstvo s potiskom už od 7000 ks, dodanie do 4 týždňov od odsoúhlasenia náhľadu.
Celkom je možné mať 5 farieb potlače – čierna, biela, zlatá, strieborná, medená – môžete mať napríklad zlatý potisk vršku a biely potisk boku.
Ak chcete viacfarebný potisk, minimálna objednávka je 56 000 ks uzáverov. Cena sa stanoví individuálne podľa predstavy a priania zákazníka.

 

Ceník uzáverov STELVIN® čisté bez potisku SK:

Spoločnosť Bricol je predajcom uzáverov STELVIN® na území Slovenska. Ak máte záujem dozvedieť sa viac o výhodách a možnostiach, kontaktujte prosím naše obchodné oddelenie.

Presunúť nahor