Videonávody

Snažíme sa vám poskytnúť rady, ktoré súvisia s používaním nášho tovaru. Niektoré veci sa najlepšie vysvetlujú vo videu, preto sme pre vás pripravili pár videí, v ktorých tieto veci ukazujeme.

 

 

Feedrova vlna je optický jav, ktorý mnohí ľudia považujú za vadu skla. Dobré rady pre zaváranie a ako správne utiahnuť viečko Ak má uzáver na fľašu poistku, môžete ju využiť na jej bezpečné uzavretie. Poistka slúži na to, aby zákazník vedel, že je prvý, kto produkt otvára.
V jednoduchom návode vám ukážeme, ako funguje uzáver so zabudovaným kvapátkom a ako ho môžete šikovne nasadiť. Prístroj na meranie tlaku. Jednoduché použitie prístroja na meranie tlaku vo fľaši Špeciálny spôsob voskovania fliaš, ktorý nahrádza klasické kapsle. Ide o nanášanie vosku, ktorý pokryje uzáver a časť hrdla, podobne ako kapsľa.
Ako bezpečne otvárať palety a nepoškodiť fľaše Aké sú typy uzatváračiek na fľaše Papierová paleta - novinka v doprave
Ako jednoducho nalepíte obtisk na fľašu Rady o používaní demižónov Uzatváranie hliníkových uzáverov a zalisovanie poistky kliešťami
Použitie voskovačky na voskovanie uzáverov Ako správne namontovať pákový uzáver na pivo Kde a ako sa vyrába šťava z vlastného ovocia
Obsluhovanie uzatváračky Meranie tlaku vo fľaši Ako sa správne otvára Vinolok
Ako sa spárne otvára pohár Weck Aký je rozdiel medzi viečkami typu Paster a Steril Ako uchytiť viečko pomocou pary
Ako jednoducho zakonzervovať ovocnú šťavu Ako zabrániť stratám pri pálení slivovice Vyrobte si hubový prášok
Aká je technika správneho zavárania Ako nepretiahnuť viečko pri zaváraní