Pozvánka na Fľaškobranie: Oslava dobrôt v skle, ktorá spája

Pripravte sa na jedinečný zážitok plný chute, vôní a objavov!

Bricol pozýva všetkých milovníkov kvalitných produktov a priaznivcov sklených obalov na Fľaškobranie 11.-12.4.2024. 

Ochutnajte a inšpirujte sa

Fľaškobranie je viac než len obyčajná akcia. Je to sviatok všetkého, čo môže byť nádherne zavreté vo fľaškách a pohároch – od vyberaných vín a šumivých nápojov, cez lahodné sirupy a marmelády, až po exkluzívne kozmetické produkty a aromatické sviečky. A čo viac, návštevníci budú mať jedinečnú príležitosť tieto skvosty nielen obdivovať, ale aj ochutnať!

 

Špeciálne zľavy

Okrem gastronomických zážitkov na vás čaká občerstvenie zdarma a možnosť získať špeciálne zľavy na nákup tovaru. Tieto zľavy budú platné výhradne počas Fľaškobrania, takže neváhajte a využite túto skvelú príležitosť obohatiť svoje zbierky o jedinečné kúsky za výhodné ceny.

Akú hodnotu hodíte kockami, také percento sa vám z nákupu odráta.

 

Stánky

Ale to nie je všetko! Fľaškobranie sa bude tiež niesť v duchu spoznávania. Rozprestrie sa pred vami pestrý výber stánkov, kde sa dozviete viac o výrobcov produktov zavretých v skle. Stretnete tu výrobcov kozmetiky, sviečok a množstva ďalších produktov, ktoré si zamilujete na prvý pohľad (a ochutnávku).

Máte zaujímavý produkt vo fľaši alebo pohári od nás a chcete ho prezentovať zákazníkom na Fľaškobraní? Pošlite nám propagačné materiály, prípadne vzorky a my vám s propagáciou veľmi radi pomôžeme. Budeme samozrejme radi, ak sa sami zúčastníte  a svoj produkt si odprezentujete.

Kuchár Kubo

Nechajte sa zviesť na vlnách gurmánskeho zážitku, kde kľúčovou roli hrá kvalita a originalita. Náš šikovný kuchár na mieste pripraví neodolateľné pochúťky vyrobené priamo z produktov v sklenených obaloch, čím dodá akcii neopakovateľnú atmosféru a chuť.

 

Pripojte sa k nám a staňte sa súčasťou niečoho skutočne výnimočného. Fľaškobranie je oslavou kvality, tradície a inovácie, kde každý návštevník objaví niečo prekvapujúce a fascinujúce. Nezabudnite si označiť dátumy 11. a 12. apríl 2024 vo svojom kalendári a príďte s nami zažiť nezabudnuteľné chvíle plné chutí, vôní a príbehov.

Vytvorte si spomienky a zážitky, ktoré prehĺbia vašu lásku k produktom v skle. Tešíme sa na vás na Fľaškobraní!