Vytvorte si svoje originálne darčeky z potlačených fliaš

Každá seriózna firma dáva svojim najlepším klientom darčeky na konci roka. Chcete aj vy darovať niečo pekné, zaujímavé a dokonca užitočné? Skúste vybrať fľašu na ktorej bude vytlačené vaše logo.

Niečo výnimočné

Neponúkame vám obyčajné fľaše s obyčajným obtiskom. U nás si totiž môžete vybrať presne ten tvar, ktorý vašu spoločnosť najlepšie vystihuje. Na svoje si prídu poľovníci, rybári, športovci, šoféri a mnohí iní. 

 

Na výber správnej fľaše môžete tiež zvoliť iný kľúč. Vyberte si fľašu pre váš ideálny darček napríklad podľa základného tvaru: chcete oblú, alebo hranatú? Aj v tomto smere si môžete zvoliť to, čo vám je najbližšie. 

Spravte si rôzne kategórie

 

Veľa firiem si necháva vyrobiť fľaše v niekoľkých cenových kategóriách. Spravia si menšie darčeky na bežné rozdávanie, potom stredne drahé, tie sú určené pre významnejších klientov a nakoniec vyberú niekoľko výnimočných fliaš, pre tých, ktorých si chcú uctiť najviac. tvary-05-a113c

Nemusia to byť iba fľaše

Niektoré firmy využívajú u nás tú možnosť, že máme veľký výber nielen v oblasti fliaš, ale aj rôznych pohárov. Napríklad poháre s patentových uzáverom sú pre takéto darčeky ako stvorené. Obtisk sa na ne realizuje veľmi dobre, pretože majú veľkú plochu a navyše dávajú možnosť, aby ste do takéhoto pohára vložili ešte niečo navyše. Môžu to byť sladkosti, alebo aj rôzne iné predmety, ktoré vaším darčekom okamžite pridajú ďalšiu hodnotu. 

Spôsoby potlače

Možnosti potlače sú veľmi rôzne. Veľmi časté je pieskovanie, ale obľúbené sú tiež vypalované obtisky, alebo farbenie skla. 

Informácie o možnostiach vám veľmi radi povie Ninka Mikušová na telefónnom čísle: +421 905 740 264, prípadne jej napíšte na: mikusova@bricol.mobi 

Objednajte si fľaše, alebo poháre s vašim vlastným obtiskom ešte dnes, aby sme vám ich stihli dodať včas.