Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Fľaškobranie je za nami

Uverejnené: 16. 5. 2022

Boli ste?

Bavili ste sa?

Užili ste si zľavy?

Prídete aj nabudúce?

Dva dni sme rozdávali zľavy, darčeky, ochutnávky a pokiaľ sa dalo, tak aj úsmevy 

Počas Fľaškobrania nás navštívilo takmer 300 zákazníkov. Odniesli si o nás zľavy na tovar v priemere 8,5%. Mnohí prišli aj s priateľmi, alebo rodinou, takže sa u nás „premlelo“ pomerne dosť ľudí. Veľmi nás potešili aj obchodní partneri alebo dodávatelia, ktorí nás prišli iba pozrieť, posedieť si a porozprávať sa. V dnešnej dobe je niečo také mimoriadne vzácne. 

Medzi ochutnávky sme sa snažili zaradiť nové veci, aby mali aj zákazníci možnosť ochutnať novinky, ale aby sme aj my videli, čo ich chutí a čo má zmysel ponúkať v našej predajni. Bol to teda taký okamžitý prieskum, čo sa zákazníkom páči a čo im chutí. 

Veľmi nás teší, že sme mohli tento rok skúsiť aj novinku, teda stánky, kde sa mohli prezentovať zákazníci so svojimi službami. Veríme, že sa z toho stane tradícia aj pre budúci rok a ak nám to priestory dovolia, počet stánkov aj mierne navýšime. 

Už teraz sa na vás úprimne tešíme, že vás budeme môcť znovu u nás pohostiť a potešiť. Sme radi, že sme mohli vytvoriť trochu iný koncept predaja, že to nie je iba: vezmite si tovar a zaplaťte, ale je to viac o komunikácii, osobnom stretnutí, ochutnávkach a pohostení.

Veríme, že sa u nás zastavíte aj počas roka a že ostaneme pre vás spoľahlivý partner pre fľaše, poháre a príslušenstvo.  

O firme

Presunúť nahor