Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Návšteva vinárov MVC na R13

Uverejnené: 15. 7. 2020

Spoločnosť MVC, ktorá združuje vinárov z malokarpatskej oblasti prišla na návštevu na Ranch 13 v Nemšovej. Tento ranč patrí rovnakému majiteľovi, ako spoločnosť Bricol. Majiteľ Peter Dobeš previedol vinárov cez areál a ukázal im jednotlivé stavby tak, ako vznikali v priebehu času. 

Ranč bol najskôr jazdiareň pod holým nebom. Neskôr vyrástli hľadiská pre divákov a pribudol aj bufet. Hospodárska stodola sa neskôr pretvorila na miesto, v ktorom sa konajú romantické svadby. Potom prišla túžba, aby sa závody mohli konať k krytej hale a aby návštevníci mali kde aj prespať. Jazdecká hala a ubytovanie sú poslednými priestormi, ktoré na ranči vznikli. V súčasnosti sa tu dorábajú ešte posledné detaily, ale už tieto priestory sú otvorené pre verejnosť. 

Ranč v jeho dnešnej podobe je miestom pre rekreáciu rodín, ale aj oslavy či firemné akcie. V neposlednom rade sú to pravidelné westernové súťaže.

Vinárom z MVC sa prehliadka veľmi páčila. Otec majiteľa, Jiří Dobeš ich ponúkol vínom z vlastného vinohradu, ktorý je najsevernejšie registrovaným vinohradom v tejto oblasti. 

Veríme, že naša spolupráca s týmto združením bude úspešne pokračovať aj v budúcnosti. 

O firme

Presunúť nahor